EU Peníze školám

Projekt: EU Peníze školám

Název projektu: Škola v Evropě

Číslo projektu: CZ.1.07/1.4.00/21.1688

Zahájení realizace projektu: 1. 5. 2011

Ukončení realizace projektu: 31. 10. 2013

Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT byly hlavními klíčovými aktivitami projektu. Pedagogové zapojení do projektu vytvářeli vlastní digitální učební materiály ve vzdělávacích oblastech Jazyk a jazyková komunikace (Český jazyk, Anglický jazyk) a Matematika a její aplikace.

Výsledkem naší práce je 180 kusů vlastních výukových materiálů v 9 ucelených sadách, které využívají žáci 1. - 5. ročníku. Realizace projektu OPVK - EU Peníze školám umožnila naší základní škole pořídit moderní technické vybavení pro zkvalitnění vzdělávacího procesu a současně tak přispěla ke zpestření výuky dětí.

Technické vybavení, které škola prostřednicvím projektu získala:

  • Interaktivní tabule Activboard
  • 9 ks počítačových sestav
  • 2 ks bílých magnetických tabulí


Projekt se uskutečnil za finanční podpory  fondu EU a státního rozpočtu ČR.