Taková jsem já - škola počenská"

Jsem státní škola, která má charakter soukromé školy. Náklady pro děti a zákonné zástupce jsou minimální – efektivnost využití maximální. Skrývám, ochraňuji a podporuji milé rodinné prostředí s moderním vybavením, spokojenými žáky a  „srdcaři“ (zaměstnanci). Nebojím se otevřít dveře vám všem.

Vzdělávám a vychovávám děti nejen od 1. -  5. ročníku. Otevírám dveře také předškolákům v přípravné třídě. „Přípravka“ mým předškolákům usnadní nástup do první třídy. V ní si hrajeme s fantazií, rozhýbeme jazyk, malujeme, zpíváme, vymýšlíme spoustu her a také poznáváme starší spolužáky.

V 1. – 5. ročníku jsem na každého žáka milá, upřímná, náročná, trpělivá, důsledná i chápavá, abych se v pátém ročníku rozloučila s klukem nebo holkou, kteří mají vlastní názor, orientují se v učivu i životě a nebojí se poznávat nepoznané.

Mám pro strach uděláno, nebojím se podnikat dobrodružné výlety, školy v přírodě, plavecké výcviky, a jiné kratochvíle dětmi oblíbené.  Taková jsem já - „škola počenská“.

Kde mě najdete? To je snadné. Stojím na kopci a rozhlížím se do kraje v obci Počenice s číslem popisným 34. Mám ještě mladší sestru „Mateřinku“ v Tetěticích. Jste na mě zvědaví? Nebuďte a raději přijďte, na vlastní oči uvidíte nebo ochutnejte na www.zsmspocenice.cz, či facebooku školy.

Budova Základní školy v Počenicích

ZŠ