UVAŽUJETE O PŘÍPRAVNÉ TŘÍDĚ PRO SVÉ DÍTĚ?

Celkem hlasů:
Hlasování začalo:
29. 3. 2019
Hlasování končí:
neomezeno

Hlasujte kliknutím na jednu z možností

Procvičujeme

logo EU

ovoce a zelenina do škol

Mléko do škol

Přípravná třída otevřena

PŘÍPRAVNÁ TŘÍDA OTEVŘENA /doc/

přípravná třída

PŘÍPRAVNÁ TŘÍDA /ke stažení/

PŘÍPRAVNÁ TŘÍDA - podrobně

malotřídky

ČTĚTE VÍCE:

kromerizsky.denik.cz/zpravy_region/spojene-malotridky-rozhodne-deti-v-rozvoji-nebrzdi

INOVACE 2019/2020 /ke stažení/

inovace

Něco pro rodiče

Vstup milované ratolesti do vzdělávacího procesu bývá trauma především pro rodiče ...

Něco pro rodiče

NE z nás dělá originál!

1. Neřešíme šikanu, protože u nás není.

2. Neumožňujeme žákům celodenní přístup k internetu, chceme, aby žáci komunikovali mezi sebou.

3. Neprosazujeme výuku na interaktivní tabuli, používáme efektivnější metody výuky.

4. Nemáme problémy s kázní, nemusíme řešit krádeže, protože nejsou.

5. Nezatěžujeme množstvím domácích úkolů, drobná zadání slouží k informaci, co se ve škole probírá.

6. Nepožadujeme po rodičích platby za sešity, výkresy, učebnice a pracovní sešity a další pomůcky, zřizovatel vše hradí.

7. Nebojíme se s žáky vydat na vícedenní adrenalinový výlet s raftingem a horolezectvím.

8. Neprosazujeme výuku angličtiny v 1. ročníku, odstraňujeme logopedické vady a rozvíjíme především mateřský jazyk.

9. Nehodnotíme „motivačními jedničkami“, respektujeme zdravou soutěživost žáků a přirozené srovnávání dovedností a znalostí.

10. Neurčujeme ročníky na výuku plavání, jezdí každoročně celá škola i s předškoláky z  MŠ.

11. Nebojíme se komunikovat s rodiči a nazvat problém pravým jménem, rádi s nimi spolupracujeme.

12. Nemáme strach ze srovnání s ostatními školami, máme moderně vybavené učebny s výpočetní technikou.

13. Nenabízíme kvantum „zájmových kroužků“, preferujeme heslo: Méně znamená více.

14. Nemáme výuku v samostatných ročnících, všechny moderní vyučovací metody vycházejí z výuky v malotřídkách, děti se učí navzájem si pomáhat a respektovat.

15. Nebereme školu jako nutné zlo, těšíme se na sebe a každý den si užíváme.

ZE ŽIVOTA ŠKOLY

(viz fotogalerie ZŠ, fotogalerie ŠD)

Slavnostní zahájení školního roku

zahájení školního roku

Průběžné slovní hodnocení nově v 1. ročníku

Formativní (slovní) hodnocení /pdf/

sEZNAM POMŮCEK DO VYUČOVÁNÍ

viz odkaz níže:

seznam-pomucek-do-vyucovani-1-5-roc/

Vítězové školní sportovní olympiády

olympiáda

olympiádaolympiádaolympiáda

Přišli s námi pobýt

Přijďte s námi pobýt

Ti, kdo strávili zábavní den v naší škole,  rozhodně neprohloupili. Výhodně nakoupili ve školním výprodeji, nad starými fotografiemi zavzpomínali na školní léta, některým se podařilo ulovit i svou žákovskou knížku. Žáci si vyzkoušeli střelbu ze vzduchovky, bodyzorbing a zdolali lezeckou stěnu na fotbalovém hřišti. Kdo chtěl, nechal si vykouzlit na obličeji obrázek na přání. K dobré pohodě přispělo malé občerstvení.

Přijďte s námi pobýt

17. 6. 2019